yükleniyor

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-posta ile Profesyonellerin Arasına Katılın

İşletmenizin ihtiyacı olan üst düzey kurumsal e-posta barındırması Microsoft’tan!

Google Dökümanlar, Dropbox gibi ücretsiz geçici yazılımlar size istediğinizi tam olarak vermez. Profesyonellerin arasına katılmak için daha üst düzey bir yazılıma ihtiyacınız var. Exchange Online ile maillerinizi ister bilgisayarınızdan, ister Mac’inizden, ister tabletinizden isterseniz de telefonunuzdan her an ve her yerde kontrol edebilirsiniz.

Siz neredeyseniz e-postanız, kişileriniz ve takviminiz orada. Exchange Online size e-postalarınızı verimli ve çok yönlü bir şekilde kontrol etme olanağı sağlar. Hem zamandan, hem maliyetten tasarruf edersiniz.


Güvenilir Office 365 Kurumsal E-posta Hizmeti

E-postalarınızı dünya devi Microsoft sunucularından barındırma avantajına sahip olun!

Gelişmiş özellikleri ile bilgilerinize tam koruma sağlayın. Exchange Online kötü amaçlı yazılımları cihazınızdan uzak tutar, istemediğiniz e-postaları filtreler. Veri kaybını önleme özelliğine sahiptir. Kritik bilgilerin istenmeyen kişilere yanlışlıkla gönderilmesini önler. Microsoft’un büyük ve kaliteli sunucuları sayesinde durum kurtarma özelliği ile bilgilerinizi eksiksiz olarak korumaya alır. Microsoft, uzman güvenlik ekibiyle e-postalarınız için kesintisiz ve sürekli çalışma garantisi vermektedir.

Ayrıca Outlook’un desteklenen sürümlerini Exchange Online’a bağlayarak, çevrimdışı erişim özelliğiyle tanıdık bir e-posta deneyiminden yaralanabilirsiniz.


Kurumsal E-posta ile Kontrol Sizde Olsun

Tam güç ve kontrol ile yönetin, Microsoft güvencesiyle büyüyün!

Exchange Yönetim Merkezi ile kendi ortamınızı denetleme imkanına sahip olun. Önemli iş bilgilerine verdiğiniz erişim izni doğrultusunda ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. İsterseniz onaylı mobil cihaz listesi oluşturabilir, kaybolan cep telefonlarından önemli bilgileri silebilirsiniz.

Telefon desteği ile önemli görüşmelerinizi birebir gerçekleştirebilir, konferans özelliği ile seyahat derdi olmadan hemen bir toplantı başlatabilirsiniz.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!